Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa dla każdego

Zajęcia pływackie w ramach programu Niepełnosprawny - Sprawniejszy

Pływalnia przy ul. Hirszfelda

Uwaga: wstępna informacja o tegorocznej ofercie (na 2017 rok) znajduje się pod tym linkiem!

Poniżej znajduje się opis zeszłorocznej edycji. W tym roku możemy spodziewać się podobnej oferty (patrz link wyżej)

 

Z końcem lutego rozpoczęła się kolejna edycji miejskiego programu „Niepełnosprawny-sprawniejszy”. Dzięki wsparciu udzielonemu przez miasto stołeczne Warszawa program, tak jak w latach ubiegłych, realizowany będzie na trzech pływalniach: "Polna", "Muszelka" i "Hirszfelda". 

Dla wygody uczestników udało się zachować dni i godziny obowiązujące w roku 2015.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dostarczenie do biura Klubu "Start" (mieszczącego się przy ul. Remiszewskiej 14), lub bezpośrednio prowadzącemu zajęcia, kserokopii orzeczenia o posiadanej niepełnosprawności. W zajęciach uczestniczyć mogą osoby niepełnosprawne posiadające dysfunkcję narządu ruchu lub wzroku. 

Harmonogram programu:

Pływalnia "Muszelka", ul. Balkonowa 4 poniedziałki, godz. 17.00 – 18.00
Zajęcia prowadzi p. Jacek Obrębowski
Pływalnia "Hirszfelda", ul. Hirszfelda 11 środy, godz. 18.00 – 19.00 
Zajęcia prowadzi p. Jacek Obrębowski

Pływalnia "Polna", ul. Polna 7a czwartki, godz. 19.00 – 20.00
Zajęcia prowadzi p. Stefan Podmokły

Osoby niepełnosprawne, chcące doskonalić swoje umiejętności pływackie w ramach funkcjonującej w klubie sekcji sportowej, zapraszamy na zajęcia prowadzone na pływalni "Polna" w poniedziałki, w godz. 20.00 – 21.00 i w czwartki, w godzinach 18.00-19.00 oraz na pływalni "Muszelka", we wtorki, w godz. 17.00 – 18.00 i w czwartki, w godzinach 18.00-19.00. 

Treningi na pływalni "Muszelka" prowadzi p. Agnieszka Braszkiewicz, a na pływalni "Polna" p. Stefan Podmokły.

Zapraszamy również na zajęcia innych sekcji sportowych funkcjonujących w klubie:

Koszykówka na wózkach
czwartki, godz. 18.30-20.30 - Białołęcki Ośrodek Sportu ul. Światowida 56

Tenis stołowy
wtorki, godz. 16.00-18.00 oraz piątki godz. 19.00-21.00 - Szkoła Podstawowa nr 205 ul. Spartańska 4

Lekka atletyka (konkurencje rzutowe) czwartki, godz. 17.00 -18.30 - AWF ul. Marymoncka 34

Żeglarstwo (morskie) 
W sezonie letnim - Bałtyk

Kalendarz

Grudzień 2018

po wt śr cz pt so nd
Events of the day 1 Grudzień 2018 (sobota)
2
Events of the day 3 Grudzień 2018 (poniedziałek)
Events of the day 4 Grudzień 2018 (wtorek)
Events of the day 5 Grudzień 2018 (środa)
Events of the day 6 Grudzień 2018 (czwartek)
Events of the day 7 Grudzień 2018 (piątek)
Events of the day 8 Grudzień 2018 (sobota)
Events of the day 9 Grudzień 2018 (niedziela)
Events of the day 10 Grudzień 2018 (poniedziałek)
Events of the day 11 Grudzień 2018 (wtorek)
Events of the day 12 Grudzień 2018 (środa)
Events of the day 13 Grudzień 2018 (czwartek)
Events of the day 14 Grudzień 2018 (piątek)
Events of the day 15 Grudzień 2018 (sobota)
Events of the day 16 Grudzień 2018 (niedziela)
  • Event of the day 16 Grudzień 2018 (niedziela): URSYNÓW CUP
17
Events of the day 18 Grudzień 2018 (wtorek)
19
20
21
Events of the day 22 Grudzień 2018 (sobota)
23
24
25
26
27
Events of the day 28 Grudzień 2018 (piątek)
Events of the day 29 Grudzień 2018 (sobota)
Events of the day 30 Grudzień 2018 (niedziela)
31

Na czasie

X

Wyślij link znajomemu