Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa  

Zajęcia pływackie w ramach programu Niepełnosprawny - Sprawniejszy

Pływalnia przy ul. Hirszfelda

Uwaga: wstępna informacja o tegorocznej ofercie (na 2017 rok) znajduje się pod tym linkiem!

Poniżej znajduje się opis zeszłorocznej edycji. W tym roku możemy spodziewać się podobnej oferty (patrz link wyżej)

 

Z końcem lutego rozpoczęła się kolejna edycji miejskiego programu „Niepełnosprawny-sprawniejszy”. Dzięki wsparciu udzielonemu przez miasto stołeczne Warszawa program, tak jak w latach ubiegłych, realizowany będzie na trzech pływalniach: "Polna", "Muszelka" i "Hirszfelda". 

Dla wygody uczestników udało się zachować dni i godziny obowiązujące w roku 2015.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dostarczenie do biura Klubu "Start" (mieszczącego się przy ul. Remiszewskiej 14), lub bezpośrednio prowadzącemu zajęcia, kserokopii orzeczenia o posiadanej niepełnosprawności. W zajęciach uczestniczyć mogą osoby niepełnosprawne posiadające dysfunkcję narządu ruchu lub wzroku. 

Harmonogram programu:

Pływalnia "Muszelka", ul. Balkonowa 4 poniedziałki, godz. 17.00 – 18.00
Zajęcia prowadzi p. Jacek Obrębowski
Pływalnia "Hirszfelda", ul. Hirszfelda 11 środy, godz. 18.00 – 19.00 
Zajęcia prowadzi p. Jacek Obrębowski

Pływalnia "Polna", ul. Polna 7a czwartki, godz. 19.00 – 20.00
Zajęcia prowadzi p. Stefan Podmokły

Osoby niepełnosprawne, chcące doskonalić swoje umiejętności pływackie w ramach funkcjonującej w klubie sekcji sportowej, zapraszamy na zajęcia prowadzone na pływalni "Polna" w poniedziałki, w godz. 20.00 – 21.00 i w czwartki, w godzinach 18.00-19.00 oraz na pływalni "Muszelka", we wtorki, w godz. 17.00 – 18.00 i w czwartki, w godzinach 18.00-19.00. 

Treningi na pływalni "Muszelka" prowadzi p. Agnieszka Braszkiewicz, a na pływalni "Polna" p. Stefan Podmokły.

Zapraszamy również na zajęcia innych sekcji sportowych funkcjonujących w klubie:

Koszykówka na wózkach
czwartki, godz. 18.30-20.30 - Białołęcki Ośrodek Sportu ul. Światowida 56

Tenis stołowy
wtorki, godz. 16.00-18.00 oraz piątki godz. 19.00-21.00 - Szkoła Podstawowa nr 205 ul. Spartańska 4

Lekka atletyka (konkurencje rzutowe) czwartki, godz. 17.00 -18.30 - AWF ul. Marymoncka 34

Żeglarstwo (morskie) 
W sezonie letnim - Bałtyk

Kalendarz

po wt śr cz pt so nd
1
Events of the day 2 marzec 2019 (sobota)
Events of the day 3 marzec 2019 (niedziela)
4
5
Events of the day 6 marzec 2019 (środa)
7
8
Events of the day 9 marzec 2019 (sobota)
Events of the day 10 marzec 2019 (niedziela)
11
12
Events of the day 13 marzec 2019 (środa)
Events of the day 14 marzec 2019 (czwartek)
15
Events of the day 16 marzec 2019 (sobota)
Events of the day 17 marzec 2019 (niedziela)
18
19
Events of the day 20 marzec 2019 (środa)
21
Events of the day 22 marzec 2019 (piątek)
Events of the day 23 marzec 2019 (sobota)
Events of the day 24 marzec 2019 (niedziela)
Events of the day 25 marzec 2019 (poniedziałek)
Events of the day 26 marzec 2019 (wtorek)
Events of the day 27 marzec 2019 (środa)
Events of the day 28 marzec 2019 (czwartek)
29
Events of the day 30 marzec 2019 (sobota)
Events of the day 31 marzec 2019 (niedziela)

Na czasie

X

Wyślij link znajomemu