Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa  

Treningi biegowe dla kobiet - Women's Run

Women's Run 2019

Trwa kolejna, już dziesiąta, seria biegowych spotkań dla kobiet na Ursynowie - Women's Run.  Cykl rozpoczął się 11 maja 2019. Udział jest bezpłatny - wystarczy się zapisać. 

Women's Run jest przeznaczony dla wszystkich pań, które chcą rozpocząć sezonową przygodę z bieganiem. Koleżeńska atmosfera, profesjonalne warunki i aktywna zabawa - tak właśnie wyglądają wspólne treningi.
Zajęcia organizowane są przede wszystkim dla początkujących, ale bez obaw, poziom zostanie dostosowany do możliwości każdej z uczestniczek. W związku z jubileuszem stały program został wzbogacony o dodatkowe elementy.

- W tegorocznej edycji Women's Run Ursynów planujemy w okresie wakacyjnym  bieg "Fun Run", zachęcający do kolonoskopii i zapobieganiu raka jelita grubego poprzez wczesne wykrycie. Uczestnicy będą ubierać się bardzo kolorowo. Na zakończenie cyklu planujemy również bieg z nagrodami - mówi Roman Fedorczuk, prezes ABK Sport, organizatora biegowego cyklu.

Projekt, poza tym, że łączy kobiety o podobnych pasjach i ambicjach, ma zachęcać do aktywności fizycznej pomimo codziennego zmęczenia, trudów i wszelkich wymówek. Organizatorzy przekonują, że brak towarzystwa i biegowego doświadczenia również nie musi być przeszkodą. W biegu produkujemy endorfiny, pracujemy całym ciałem, pozwalamy zregenerować się umysłowi.

Wspólne bieganie w 2019 r. rozpoczęło się 11 maja i potrwa do 26 października. Godzinne spotkania odbywają się w soboty - start zawsze o godz. 10:00. Zbiórki pod Areną Ursynów przy ul. Pileckiego 122.

Zapisać się możemy tutaj. Udział w cyklu jak zawsze jest bezpłatny, ale zgłoszenie chęci uczestnictwa jest obowiązkowe. Treningi prowadzą profesjonaliści, a każda z grup składa się  z maksymalnie 25 pań.

Dodatkowe informacje na temat cyklu.

Kalendarz

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
X

Wyślij link znajomemu