Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa  

Szkoły podstawowe

 

Zawody finałowe L edycji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży - 2016/2017 - szkoły podstawowe


 ROK 2016 

ROK 2017

  • Minikoszykówka - dziewczęta - 26.01-06.02.2017 (DOSiR Praga Północ, ul. Jagiellońska 7) - klasyfikacja końcowa (XIII m. SP 330)
  • Minikoszykówka - chłopcy - 30.01-09.02.2017 (DOSiR Praga Północ, ul. Jagiellońska 7) - klasyfikacja końcowa (VII m. SP 100)
  • Minisiatkówka - dziewczęta - 6-10.03.2017 (SP 30 ul. Kawęczyńska 2) - Fotorelacja, klasyfikacja końcowa (IV m. SP 96)
  • Minisiatkówka - chłopcy - 13.03.2017-17.03.2017 (MOS WOLA, ul. Rogalińska 2) klasyfikacja końcowa (V m. SP 319)
  • Błękitna Sztafeta - dziewczęta - 23.03.2017 (Torwar II ul. Łazienkowska 6a) - klasyfikacja końcowa (VII m. SP 16)
  • Złoty Krążek - chłopcy - 24.03.2017 (Torwar II ul. Łazienkowska 6a) - Fotorelacja, klasyfikacja końcowa (I m. SP Przymierza Rodzin)
  • Badminton - dziewczęta i chłopcy - 10.04.2017 (Hala UCSiR ZOS "Hawajska" ul. Dereniowa 48) - Fotorelacja, klasyfikacja końcowa Kklasyfikacja końcowa M (II m. SP 340 K; III m. SP 303 M)
  • Gimnastyka - dziewczęta - 25.04.2017 (SP Nr 26, ul. Miedziana 8) - klasyfikacja końcowa (IX m. SP 323)
  • Gimnastyka - chłopcy - 26.04.2017 (SP Nr 26, ul. Miedziana 8) - klasyfikacja końcowa (VIII m. SP 323)
  • Szachy - unisex - 26.04.2017 (Szkoła Podstawowa nr 154, ul. Leśnej Polanki 63/65) - klasyfikacja końcowa (IV m. NSP 6)
  • Pływanie - dziewczęta i chłopcy - 27.04.2017 (DOSiR Praga Północ, ul. Jagiellońska 7) - klasyfikacje końcowe (IV m. SP 16 K; IV m. SP 322 M)
  • Minipiłka nożna - chłopcy - 8.05.-17.05.2017 (MOS nr 3 Varsovia; ul. Międzyparkowa 4) - klasyfikacja końcowa (VI m. PSP nr 6)
  • Minipiłka nożna - dziewczęta - 9.05.-16.05.2017 („Orlik” ul. Szanajcy 5) - klasyfikacja końcowa (XIII-XVIII m. SP 340)
  • Czwórbój lekkoatletyczny - dziewczęta - 23.05.2017 (OSiR Targówek, ul. Łabiszyńska 20) - klasyfikacja końcowa (V m. SP 336)
  • Czwórbój lekkoatletyczny - chopcy - 24.05.2017 (OSiR Targówek, ul. Łabiszyńska 20) - klasyfikacja końcowa (V m. SP 336)

 

Kalendarz

Styczeń 2020

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
X

Wyślij link znajomemu