Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa  

Loga i herby

Obowiązki informacyjne Zleceniobiorcy  

Oznaczając projekt należy zamieścić znak promocyjny m.st. Warszawy z właściwym opisem.  W przypadku projetków realizowanych przy wsparciu Urzędu Dzielnicy m.st. Warszawy, stosuje się znak promocyjny z dopiskiem właściwym dla dzielnicy. Pliki z dopiskami dla dzielnic znajdują się do pobrania na stronie:

http://symbole.um.warszawa.pl/znak-promocyjny-dla-dzielnic-pliki-do-pobrania

Do pobrania na stronie znajdują się grafiki z gotowymi opisami. Występują one na białym oraz na czarnym tle. W załączeniu pliki pobrania (logo syrenki + herb).

Dla indywidualnych potrzeb projektu graficznego można stworzyć jednokolorową wersję znaku promocyjnego. Gotowe warianty kolorystyczne można pobrać ze strony internetowej – plik z opisem „ZNAK PROMOCYJNY wersje kolorystyczne uzupełniające”.

Tworząc znak w innym kolorze należy pamiętać o odpowiednim opisie: „projekt finansuje/współfinansuje m.st. Warszawa”.Znak promocyjny może występować tylko w jednym kolorze. Nie wolno tworzyć wersji wielokolorowych znaku promocyjnego.

 Informacja w postaci opisanego znaku promocyjnego powinna znaleźć się we wszystkich materiałach promocyjnych tj.:

  • plakatach
  • wydawnictwach i publikacjach
  • ulotkach
  • folderach

W materiałach promocyjnych produkowanych na potrzeby projektu tj. tablice i tabliczki informacyjne, gadżety oraz inne przedmioty, dopuszczalne jest użycie znaku promocyjnego bez dopisku „projekt finansuje/współfinansuje m.st. Warszawa”.

 Znak promocyjny m.st. Warszawy powinien być w wielkości dostosowanej do danego projektu lub przedmiotu, z zachowaniem odpowiednich proporcji ze znakami współwystępującymi na projekcie.

Minimalna wersja znaku wynosi 20 mm wysokości pola ochronnego znaku. W sytuacjach szczególnych, czyli w materiałach, w których nie ma możliwości zachowania wielkości minimalnych, znak powinien być dostosowany wielkością do znaków wspólnie występujących w danej sytuacji. Pomimo tak niewielkich rozmiarów znak musi być czytelny jako kształt.

W przypadku, kiedy użycie graficznej wersji znaku jest niemożliwe, właściwą formą jest opis „projekt finansuje/współfinansuje m.st. Warszawa”.

Przykłady wykorzystania formy opisowej:

  • komunikaty prasowe
  • artykuły
  • informacje o projekcie na stronach internetowych oraz profilach społecznościowych, jeśli zastosowanie wersji graficznej jest niemożliwe lub nie ma zastosowania w konkretnym przypadku.

Zleceniobiorca jest zobowiązany do udzielenia informacji słownej na temat finansowania/współfinansowania zadania przez m.st. Warszawa podczas samego wydarzenia a także w wywiadach radiowych, telewizyjnych oraz innych wystąpieniach o charakterze informacyjno – promocyjnym.

 

Kalendarz

Wrzesień 2019

po wt śr cz pt so nd
Events of the day 1 Wrzesień 2019 (niedziela)
2
3
Events of the day 4 Wrzesień 2019 (środa)
5
6
Events of the day 7 Wrzesień 2019 (sobota)
Events of the day 8 Wrzesień 2019 (niedziela)
9
Events of the day 10 Wrzesień 2019 (wtorek)
Events of the day 11 Wrzesień 2019 (środa)
12
13
Events of the day 14 Wrzesień 2019 (sobota)
Events of the day 15 Wrzesień 2019 (niedziela)
16
17
Events of the day 18 Wrzesień 2019 (środa)
19
Events of the day 20 Wrzesień 2019 (piątek)
Events of the day 21 Wrzesień 2019 (sobota)
Events of the day 22 Wrzesień 2019 (niedziela)
23
Events of the day 24 Wrzesień 2019 (wtorek)
Events of the day 25 Wrzesień 2019 (środa)
26
27
Events of the day 28 Wrzesień 2019 (sobota)
Events of the day 29 Wrzesień 2019 (niedziela)
30
X

Wyślij link znajomemu