Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa  

Loga i herby

Obowiązki informacyjne Zleceniobiorcy  

Oznaczając projekt należy zamieścić znak promocyjny m.st. Warszawy z właściwym opisem.  W przypadku projetków realizowanych przy wsparciu Urzędu Dzielnicy m.st. Warszawy, stosuje się znak promocyjny z dopiskiem właściwym dla dzielnicy. Pliki z dopiskami dla dzielnic znajdują się do pobrania na stronie:

http://symbole.um.warszawa.pl/znak-promocyjny-dla-dzielnic-pliki-do-pobrania

Do pobrania na stronie znajdują się grafiki z gotowymi opisami. Występują one na białym oraz na czarnym tle. W załączeniu pliki pobrania (logo syrenki + herb).

Dla indywidualnych potrzeb projektu graficznego można stworzyć jednokolorową wersję znaku promocyjnego. Gotowe warianty kolorystyczne można pobrać ze strony internetowej – plik z opisem „ZNAK PROMOCYJNY wersje kolorystyczne uzupełniające”.

Tworząc znak w innym kolorze należy pamiętać o odpowiednim opisie: „projekt finansuje/współfinansuje m.st. Warszawa”.Znak promocyjny może występować tylko w jednym kolorze. Nie wolno tworzyć wersji wielokolorowych znaku promocyjnego.

 Informacja w postaci opisanego znaku promocyjnego powinna znaleźć się we wszystkich materiałach promocyjnych tj.:

  • plakatach
  • wydawnictwach i publikacjach
  • ulotkach
  • folderach

W materiałach promocyjnych produkowanych na potrzeby projektu tj. tablice i tabliczki informacyjne, gadżety oraz inne przedmioty, dopuszczalne jest użycie znaku promocyjnego bez dopisku „projekt finansuje/współfinansuje m.st. Warszawa”.

 Znak promocyjny m.st. Warszawy powinien być w wielkości dostosowanej do danego projektu lub przedmiotu, z zachowaniem odpowiednich proporcji ze znakami współwystępującymi na projekcie.

Minimalna wersja znaku wynosi 20 mm wysokości pola ochronnego znaku. W sytuacjach szczególnych, czyli w materiałach, w których nie ma możliwości zachowania wielkości minimalnych, znak powinien być dostosowany wielkością do znaków wspólnie występujących w danej sytuacji. Pomimo tak niewielkich rozmiarów znak musi być czytelny jako kształt.

W przypadku, kiedy użycie graficznej wersji znaku jest niemożliwe, właściwą formą jest opis „projekt finansuje/współfinansuje m.st. Warszawa”.

Przykłady wykorzystania formy opisowej:

  • komunikaty prasowe
  • artykuły
  • informacje o projekcie na stronach internetowych oraz profilach społecznościowych, jeśli zastosowanie wersji graficznej jest niemożliwe lub nie ma zastosowania w konkretnym przypadku.

Zleceniobiorca jest zobowiązany do udzielenia informacji słownej na temat finansowania/współfinansowania zadania przez m.st. Warszawa podczas samego wydarzenia a także w wywiadach radiowych, telewizyjnych oraz innych wystąpieniach o charakterze informacyjno – promocyjnym.

 

Kalendarz

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
X

Wyślij link znajomemu