Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa dla każdego

WOM: Kamyk kontra Kossuth

08
03
Gry zespołowe
Sport szkolny

Za nami kolejne rozgrywki w ramach Warszawskiej Olimipady Młodzieży. Na parkiecie boiska LXIII Liceum Ogólnokształcącego im. L. Kossutha rozegrany został finałowy mecz piłki siatkowej chłopców w kategorii szkół licealnych.

Naprzeciwko siebie stanęły drużyny: gospodarzy z Kossutha oraz reprezentacja LO nr LXX im. A Kamińskiego. Zespoły wykazały się ambicją i ogromnym zaangażowaniem. W końcu chodziło o wygraną i możliwość reprezentowania dzielnicy Ursynów podczas finałów  miejskich WOM. Po pierwszych dwóch setach na tablicy wyników był remis. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był zatem trzeci set, w którym po niezwykle zaciętej rywalizacji szalę zwycięstwa przechyliła na swoją stronę drużyna „Kamyka””.

- Gratuluję wspaniałej gry. Liczę na to, że będziecie godnie reprezentowali dzielnicę Ursynów podczas ogólnowarszawskich rozgrywek – powiedział burmistrz Antoni Pomianowski.

Rzecz jasna, po zakończeniu rywalizacji nie mogło zabraknąć pucharów i medali, które wręczone zostały przez zastępcę burmistrza Antoniego Pomianowskiego oraz przedstawicieli Wydziału Sportu i Rekreacji Dzielnicy Ursynów. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia podczas kolejnych zawodów!

Archiwum aktualności

Kalendarz

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
X

Wyślij link znajomemu