Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa  

Tennis Spot

Adres obiektu: 
ul. Hołubcowa 54
Telefon: 
(+48) 535 664 664
E-mail: 
klub@tennisspot.pl
Strona WWW: 
tennisspot.pl

Opis obiektu

Urząd Dzielnicy Ursynów nie odpowiada za prawdziwość poniższego tekstu. Został on stworzony na podstawie materiałów zewnętrznych celem przedstawienia oferty sportowo-rekreacyjnej na terenie Ursynowa. 

Klub i korty tenisa ziemnego znajdują się w pobliżu kompleksu Poleczki Business Park, otoczony dużą ilością zieleni, z dala od zgiełku zatłoczonych ulic Warszawy.

Dzięki sąsiedztwu południowej obwodnicy Warszawy, z węzłem Puławska oraz skrzyżowania ulic Poleczki i Puławskiej, nasze korty są w zasięgu takich dzielnic jak: Ursynów, Mokotów, Ochota, Wola, Ursus, Włochy, Bemowo oraz Piaseczno, Raszyn i okolice. Czas dojazdu z Kabat w godzinach szczytu to 15 minut, z okolic obwodnicy około 20 minut. 

Tennis Spot posiada dwa pełnowymiarowe korty ziemne w hali, oraz domek klubowy i własny parking. Korty są regularnie poddawane renowacji (raz w tygodniu), dzięki czemu nawierzchnia jest w dobrej kondycji przez cały rok. Zamontowane w hali oświetlenie ledowe zwiększa komfort gry. 

Domek klubowy jest połączony bezpośrednio z kortami. Obecnie składa się z dwóch szatni z natryskami i recepcją z małym lobby.

Przed klubem znajduje się niewielkie zadaszenie z kilkoma miejscami siedzącymi, gdzie latem można w cieniu odpoczywając napić się czegoś dobrze schłodzonego. 

W klubie znajdziesz serwis rakiet, wypożyczalnie sprzętu oraz sklepik ze sprzętem i akcesoriami do rakiet, takimi jak naciągi, owijki, tłumiki i piłki. 

Tennis Spot, to nie tylko całoroczne, pełnowymiarowe korty tenisa ziemnego. Kadra trenerska prowadzi treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych na różnych stopniach zaawansowania. 

Życie klubowe to przede wszystkim regularnie organizowane turnieje i mecze sparingowe. 

Regulamin klubu

Cennik: 
Galeria: 
Kalendarz: 

brak zaplanowanych wydarzeń

Mapa: 
Korty Tenisowe "Tenis Spot"

Kalendarz

Sierpień 2020

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
X

Wyślij link znajomemu