Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa  

Seminarium z Mistrzem Świata

06.10.2017
Sporty walki

Sekcja Judo Legii Warszawa zaprasza na seminarium z aktualnym mistrzem świata Soichi Hashimoto. Szkolenie odbędzie się w najbliższą sobotę. Seminarium z Soichi Hashimoto zostało objęte honorowym patronatem Ambasady Japonii oraz Polskiego Związki Judo.

Japończyk obecnie jest najwybitniejszym zawodnikiem na świecie. To nie tylko świeżo upieczony indywidualny i drużynowy mistrz świata, ale także zdecydowany lider światowego rankingu judo IJF, który jako jedyny judoka wszechwag może pochwalić się dorobkiem ponad pięciu tysięcy punktów. Soichi w ciągu ostatnich dwóch lat nie przegrał ani jednej walki! Jego pojedynki zazwyczaj kończą się imponującą akcją.

Krzysztof Wiłkomirski – szef Sekcji Judo Legia Warszawa, główny organizator seminarium:

– Seminarium przeznaczone jest dla wszystkich judoków, od siódmego roku życia. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy wiekowe. Bez względu na wiek i poziom zaawansowania osobiste spotkanie z mistrzem tego formatu to wielkie przeżycie i dodatkowa motywacja do dalszej ciężkiej pracy. Z własnego doświadczenia wiem, że z każdego takiego treningu można się wiele nauczyć, przyswoić, podpatrzeć. Osoby o takim autorytecie słucha się zupełnie inaczej.

Przekazywana przez niego wiedza lepiej wchodzi do głowy i łatwiej jest wdrożyć nowe techniki do swojego judo. Szkolenie przez mistrza tego formatu to wielkie, ekskluzywne wydarzenie, nie tylko sportowe. Hashimoto jest jednym z najwybitniejszych judoków ostatnich lat. Szybko taka okazja się nie powtórzy.

Seminarium odbędzie się 7 października 2017 r. w Warszawie – hala sportowa w Szkole Podstawowej nr 340 ul. Lokajskiego 3 (500 m od Metra Natolin).

Wszelkie informacje nt. zapisów: www.judo.legia.com
Kontakt dla mediów zainteresowanych wywiadem: info@judo.legia.com

Archiwum aktualności

Kalendarz

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
X

Wyślij link znajomemu