Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa  

Scooter Jam na Kabatach. Czyli niesamowite triki na hulajnogach!

12.05.2019
Pozostałe

Skatepark w parku Przy Bażantarni ponownie przyciągnął tłumy miłośników street'owych aktywności. Deskorolki i hulajnogi latały nad przeszkodami, a najlepsi wyczynowcy zostali docenieni przez kolegów oraz organizatorów. Był grill, kiełbaski i doskonała pogoda!

Scooter Jam na Kabatach rozpoczął się w sobotę o godz. 12:00. Organizatorzy przeżyli chwile grozy, bo początkowo pogoda nie rozpieszczała. Na szczęście deszcz był przelotny i słońce na dobre zaświeciło nad głowami jeżdżących.

- Deszcz nas zaskoczył, ale przeszło po dziesięciu minutach. Ludzie się rozkręcają i po rozgrzewce zaczynamy właściwą zabawę. Już jednak mamy świetny rekord w postaci ponad pięciu metrów lotu - mówi Patryk Pawlak z Ceste Worldwide, które zorganizowało sobotni Scooter Jam na Kabatach. 

Na skateparku pojawiło się kilkadziesiąt osób. Po godzinnej rozgrzewce przystąpiono do konkursów na najlepsze i najbardziej efektowne triki. - Będzie best trik na piramidce, best trik na murku oraz na rurce. Na koniec zaplanowaliśmy grupowe powtarzanie trików, gdzie odpada się, jeśli kombinacja nie wyjdzie - dodaje Jan Żuchowski z Ceste Worldwide. 

Zmęczeni intensywną jazdą odpoczywali na leżakach. Regenerowali siły kiełbaskami z grilla i po chwili wracali na tor, by pokazać swoje najlepsze triki. 

- Jestem pierwszy raz, w ogóle trafiłem przypadkiem. Wyszedłem pojeździć i zobaczyłem, że jakiś tłum się zebrał, więc postanowiłem dołączyć. Super inicjatywa, można kogoś poznać, podzielić się doświadczeniem, pogadać o sprzęcie - mówi Krystian.

Imprezę zorganizowali pasjonaci deski i hulajnogi z organizacji Ceste Worldwide przy wsparciu dzielnicy Ursynów.

Archiwum aktualności

Kalendarz

Styczeń 2020

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
X

Wyślij link znajomemu