Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa
Powraca Ursynowski Nordic Walking!
Wiele osób złaknionych aktywnych spacerów z kijkami na to czekało. Wreszcie powracają zajęcia w ramach cyklu Ursynowski Nordic Walking.
Powracamy do normalnego cyklu zajęć, co oznacza, że marsze po Lesie Kabackim odbywać będą się w środy (grupa dla seniorów), soboty i niedziele. Dokładny harmonogram na końcu informacji.
Organizator zapewnia sprzęt (kije – po 20 par na grupę) dla uczestników zajęć w każdej z grup. Marsz leśnymi ścieżkami prowadzi wykwalifikowana i doświadczona instruktorka, która zapoznaje wszystkich chętnych z zasadami tej aktywności fizycznej praz doskonali ich umiejętności.
Zostaną zachowane odpowiednie środki mające zapewnić bezpieczeństwo uczestników, kije będą dezynfekowane, uczestnicy zobowiązani są do dezynfekcji dłoni (płyn zapewnia organizator) i zachowania 2-metrowych odstępów.
Prosimy o zwrócenie uwagi stopień zaawansowania i sprawności uczestników w poszczególnych grupach i związane z tym szybsze lub wolniejsze tempo. Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nordic walking zapraszamy do grupy przeznaczonej specjalnie dla nich. Są także specjalne środowe grupy dla seniorów, dostosowane do ich stanu zdrowia i sprawności fizycznej.
UWAGA - obowiązują zapisy - radom.marta@gmail.com, tel 793 111 008
Przed rozpoczęciem udziału w „Ursynowskim Nordic Walkingu” konieczne jest zapoznanie się z regulaminem zajęć i jego akceptacja, a także podpisanie formularza zgłoszeniowego
Zbiórka na zajęcia odbywa się u zbiegu ulic Kabackiej i Zaruby.
Program realizowany jest inicjatywy i ze środków finansowych Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.
Dokładny harmonogram
------------------
Grupy sobotnie – nr 1 i 2
Grupa nr 1 - grupa prozdrowotna – wolniejsze tempo, nastawiona również na ćwiczenia prozdrowotne m.in. na kręgosłup) - w soboty w godz. 12.00-13.30.
Grupa nr 2 - grupa początkująca - nauka i szlifowania techniki - w soboty w godz. 13.45-15.15.
Zajęcia Grupy nr 2 nie odbywają się w trakcie wakacji tj. w okresie od 7 lipca do 25 sierpnia.
Grupy niedzielne nr 3 i 4
Grupa nr 3 - grupa szybka - sportowa, dodatkowo prowadzone są intensywne ćwiczenia) – w niedziele w godz. 12.00-13.30.
Grupa nr 4 - grupa prozdrowotna - wolniejsze tempo, nastawiona również na ćwiczenia prozdrowotne m.in. na kręgosłup – w niedziele w godz. 13.45-15.15.
Zajęcia Grupy nr 3 nie odbywają się w trakcie wakacji tj. w okresie od 7 lipca do 25 sierpnia.
Grupa środowa nr 5 – dla seniorów
Grupa nr 5 (seniorska I)- przeznaczona specjalnie dla seniorów, od dawno już uczestniczących w zajęciach– w środy w godz. 11.00-12.30.
UWAGA - już brak miejsc w tej grupie
Grupa nr 6 (seniorska II) przeznaczona specjalnie dla seniorów w środy w godzinach 12.45-14.15.
po | wt | śr | cz | pt | so | nd |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
2
|
3
|
||||
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16
|
17
|
18
|
19
|
20
|
21
|
22
|
23
|
24
|
25
|
26
|
27
|
28
|
29
|
30
|
31
|