Porażka UKS Gim 92 Ursynów

01
03
Gry zespołowe

Wczoraj UKS Gim 92 Ursynów Warszawa zmierzył się z KS Rosa-Sport Radom w meczu w turnieju finałowym mistrzostw Polski do 20 lat mężczyzn w koszykówce. Mecz, choć wyjątkowo zaciekły, zakończył się porażką dla UKS Gim 92.

Drużyny KS Rosa-Sport Radom i UKS Gim 92 Ursynów spotkały się w sezonie 2017/2018 na parkiecie po raz czwarty. Trzy ostatnie mecze nie były dla UKS Gim 92 szczęśliwe. Zespół odnosił porażki. Jednak tym razem, koszykarze z Ursynowa chcieli pokazać, że stać ich na więcej. I pokazali. Podopieczni Marka Popiołka pod koniec drugiej kwarty objęli ośmiopunktowe prowadzenie. Jeszcze na początku trzeciej części spotkania warszawianie prowadzili 43:36, ale kolejny fragment spotkania przegrali 3:15. W końcówce przy wyniku 62:62 UKS Gim 92 Ursynów nie wykorzystał sześciu kolejnych posiadań w ataku, podczas gdy gospodarze wymuszali faule, po których następowały rzuty wolne. Sześciopunktowej straty na nieco ponad minutę przed końcem goście nie zdołali już odrobić. Mecz zakończył się przegraną UKS Gim 92 Ursynów.

Dziś o godzinie 19.15 nasi zawodnicy zmierzą się z Exact Systems Śląsk Wrocław. Czy tym razem będą cieszyć się z wygranej?