Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa

Pogoda im niestraszna

25.10.2017
Bieganie

Blisko dwieście osób zdecydowało się wziąć udział w ostatnim tegorocznym biegu z cyklu Grand Prix Ursynowa. Pogoda nie rozpieszczała uczestników.

Ranek powitał nas mgłą, że oko wykol. Gdy ta ustąpiła zaczęło dość intensywnienie padać. Choć większość biegu przebiegła już bez opadów, to trasa była wyjątkowo niewygodna - kałuże, błoto, lepka ziemia. To warunki dalekie od idealnych dla biegaczy.

Ostatnia impreza z cyklu została odpowiednio zauważona przez władzę Dzielnicy. Wiceburmistrz Rafał Miastowski jak zwykle wziął bezpośredni udział w zmaganiach. Z kolei Wiceburmistrz odpowiedzialny za sport na Ursynowie - Antoni Pomianowski - wystartował obie grupy śmiałków.

Bieg wygrał Jędrzej Josypenko, który po wspaniałym finiszu, o dwie sekundy wyprzedził dominatora tegorocznej odsłony grand prix - Artura Jabłońskiego. W szalonej końcówce biegu wzięli też udział Ilya Marchuk i Dariusz Piasta, którzy zajęli kolejno trzecie i czwarte miejsce.

Emocjonująca końcówka w której poszczególnych biegaczy dzieliły sekundy była komentowana jeszcze długo po zakończeniu startu. Brawo dla Was Panowie!

Wśród przedstawicielek płci nadobnej zdecydowanie wygrała Marta Kaźmierczak. Za nią na mecie zjawiły się Sylwia Bondara oraz Paulina Prugar-Fukowska.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, że zdecydowali się na start mimo niesprzyjających warunków.

Wszystkich zapraszamy na oficjalne zakończenie i podsumowanie Grand Prix Ursynów 2017, które odbędzie się w sobotę 25 listopada w naszym ratuszu przy al. KEN 61. Start o 11:00.