Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa  

PIKNIK "Wybij Nudę" w ramach Dni Ursynowa

08
06
28303126
Termin: 
08 Czerwiec 2019 godz . 11:00 do godz . 18:00
Miejsce: 
Kopa Cwila - Park im. Romana Kozłowskiego

W ramach atrakcji sportowych organizowanych w czasie Dni Ursynowa zapraszamy w sobotę, 8 czerwca w godz. 11:00 - 18:00 na piknik "Wybij Nudę".

Na pikniku skorzystać będzie można m.in. z następujących atrakcji:

 • Archery Tag: ​Archery Games to nowa koncepcja oryginalnej rozrywki, która na długo zapadnie w pamięci. ,,Paintball łuczniczy” to drużynowa integracja w postaci bitwy na łuki, która daję ogromną dawkę zabawy i adrenaliny dla każdego. Przeżyj na własnej skórze niezapomnianą przygodę i weź udział w walkach łuczników.
 • Dmuchane Kule - Bubble Football: Idealne połączenie ekstremalnej zabawy i bezpieczeństwa. Kulki Bumper Ball pozwalają wykonywać niestworzone akrobacje i zapewniają mnóstwo niezapomnianych wrażeń
 • Zestaw unikalnych gier podwórkowych z całego świata: roste zasady, zero stresu i czysta przyjemność zarówno dla dorosłych jak i dla najmłodszych. Do Waszej dyspozycji będą takie gry jak: Molkky, Bule, Kubb, Giga Jenga, Ladder Golf, Connect four czy Corn hole.
 • Spikeball: to gra zespołowa w której nie potrzebujesz boiska, jest dynamiczna i zarazem rekreacyjna. port przypomina bowiem bardziej skłaniającą do wygłupów podwórkową zabawę, niż wymagającą poświęceń dyscyplinę Zaletą tego sportu jest to, że nie wymaga ani wielkiej sportowej formy, ani długiego wprowadzania w skomplikowane reguły
 • Speedball: pomysł gry w speed-ball narodził się w Egipcie w drugiej połowie XX wieku. Początkowo był traktowany jako trening koordynacji i refleksu dla tenisistów. Jednak dzięki niewielkim wymaganiom sprzętowym i wielkiej frajdzie jaką sprawia granie, szybko przekształcił się w nowy, odrębny sport. W skrócie: Specjalne rakietki służą do odbijania piłki zawieszonej na łańcuchu.
 • YOU.FO jest zupełnie nową koncepcją sportu. Polega na rzucaniu i łapaniu aerodynamicznego krążka przy użyciu specjalnie zaprojektowanych kijków na odległość 10-30 metrów. Wymaga koncentracji, siły, zręczności i współpracy. Podstawowe umiejętności są łatwe do opanowania, jednak YOU.FO oferuje wiele możliwości rozwoju na polu techniki czy wymyślania nowych koncepcji gier.
 • Akademia W Gruncie Ruchu
 • Stanowisko do gry w kapsle
 • Longboard i Trickboard: wpadajcie ze swoim sprzętem ale i na miejscu do dyspozycji będą longboardy. Instruktor pokaże co można wyczyniać na deskach z kółkami. Animacje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
 • Slackline: specjaliści ds. równowagi i balansu utworzą dla Państwa strefę złożoną ze Slackline (stelaż z rozłożoną taśmą równolegle do ziemi) oraz trickboardów (Deska na specjalnym wałku). Doskonała okazja do rozwoju poczucia równowagi jak i poprawę kondycji, samopoczucia i zdrowia poprzez zabawę i nowe doświadczenia.
 • Warsztaty taneczne: taniec to piękny sposób na rozwój kreatywności jak i koordynacji. Doskonała zabawa, będąca nieodłączną częścią zajęć, w połączeniu z wiedzą merytoryczną i pełnym profesjonalizmem daje gwarancję świetnie spędzonego czasu z czołowymi polskimi tancerzami tańców ulicznych.
 • Freestyle Frisbee: frisbee to nie tylko rzucanie dyskiem ale też kręcenie, podrzucanie, podbijanie i łapanie na przeróżne sposoby! Na pikniku spotkanie zawodowców w improwizacji z dyskiem, którzy z przyjemnością nauczą Was nie jednej sztuczki!

Kalendarz

Październik 2019

po wt śr cz pt so nd
1
Events of the day 2 Październik 2019 (środa)
3
4
Events of the day 5 Październik 2019 (sobota)
Events of the day 6 Październik 2019 (niedziela)
7
8
Events of the day 9 Październik 2019 (środa)
10
11
Events of the day 12 Październik 2019 (sobota)
Events of the day 13 Październik 2019 (niedziela)
14
15
Events of the day 16 Październik 2019 (środa)
17
18
Events of the day 19 Październik 2019 (sobota)
Events of the day 20 Październik 2019 (niedziela)
21
22
Events of the day 23 Październik 2019 (środa)
24
25
Events of the day 26 Październik 2019 (sobota)
Events of the day 27 Październik 2019 (niedziela)
28
29
Events of the day 30 Październik 2019 (środa)
31

Na czasie

X

Wyślij link znajomemu