Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa  

Nowa oferta Powsina

02.02.2017
Pozostałe

Z początkiem lutego nastąpiła zmiana wysokości opłat za niektóre dotychczasowe usługi rekreacyjno-sportowe świadczone przez Park Kultury w Powsinie. W nowym cenniku pojawiło się także wiele nowości.

Osoby korzystające z basenu kąpielowego będą mogły skorzystać od najbliższego sezonu letniego z biletów rodzinnych oraz karnetów pozwalających na wstęp w przystępnej cenie, natomiast ceny biletów jednorazowych nie ulegną zmianie.

W pawilonie rekreacyjno-sportowym zostanie wprowadzona „karta wielokrotnego wejścia sauna” karta będzie działała na zasadzie karty przedpłaconej.

Każda wizyta będzie odpisywana z salda karty do wyczerpania sumy opłaconej na karcie lecz nie dłużej niż 1 rok od daty wystawienia. Umożliwi to korzystanie z sauny ze zniżką 5 PLN (od ceny podstawowej wejścia jednorazowego) za godzinę. Koszt zakupu karty wynosi 150 zł.

Ze wzgledu na znaczną poprawę jakości usług świadczonych w siłowni zmianie ulegną ceny wejścia jednorazowego oraz karnetów. Od 1 lutego wejście jednorazowe będzie kosztowało 15 zł, karnet 30 dniowy – 120 zł a nowy karnet 90 dniowy 300 zł. Karnety będą umożliwiały nielimitowaną ilość wejść podczas ich ważności. 

Osoby posiadające ważną kartę wielokrotnego wejścia na korty  będą miały możliwość skorzystania z niższych cen na pozostałe usługi jednorazowe pawilonu tj. sauna, siłownia, kręgielnia oraz przy zakupie biletu jednorazowego na basen, podobnie osoby posiadające ważną kartę wielokrotnego wejścia na saunę będą mogły skorzystać z niższych cen zakupu biletu jednorazowego na siłownię, kręgielnię oraz basen.

Cennik Ośrodka Wypoczynkowego ulegnie zmianie w zakresie sposobu naliczania opłaty za pobyt. Dodatkowo osoby mieszkające w ośrodku będą mogły skorzystać z usług pawilonu rekreacyjno-sportowego oraz basenu na specjalnych warunkach.

Opłaty za wypożyczenie sprzętu sportowego w wypożyczalni letniej oraz zimowej nie ulegną zmianie.

Na dotychczasowych zasadach będzie można korzystać z kart Multisport oraz Fitprofit.

Zachęcamy do skorzystania z usług Parku Kultury w Powsinie!

Zarządzenie Dyrektora Parku Kultury w Powsinie nr 1/2017 w sprawie ustalenia cen i opłat za korzystanie  z obiektów, urządzeń oraz  usług rekreacyjno-sportowych i wypoczynkowych świadczonych przez Park Kultury w Powsinie.pdf

Źródło: Parku Kultury w Powisnie

Archiwum aktualności

Kalendarz

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
X

Wyślij link znajomemu