Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa  

Nie tylko koncerty... Tak świętowaliśmy na sportowo!

10.06.2019
Pozostałe

Nowe, nietypowe i egzotyczne sporty na Olkówku! Dni Ursynowa to nie tylko koncerty, na dzielnicowym boisku mogliśmy skorzystać z atrakcji pikniku sportowo-rekreacyjnego "Wybij nudę!".

W sobotę na terenie "Orlika" przy ul. Puszczyka, na łące Olkówce oraz na trasie wzdłuż ścieżki rowerowej pod Kopą Cwila można było znaleźć masę atrakcji sportowych. Od znanych i lubianych, takich jak jazda na desce, po zupełnie odlotowe jak bubble ball.

Na dzieciaki czekali instruktorzy i animatorzy, z którymi można było zatańczyć, zagrać w koszykówkę, ale także grać w tenisa czy rzucać frisbee. Nie brakowało też gier podwórkowych – rzucania do celu, buli czy kapsli.

Wśród nowości było także You.Fo - nowa koncepcja sportu, która polega na rzucaniu i łapaniu aerodynamicznego krążka przy użyciu specjalnie zaprojektowanych kijków na odległość 10-30 metrów. Wymaga to koncentracji, siły, zręczności i współpracy. W strefie sportowej odbyły się również pasjonujące rozgrywki... łucznicze. Archery Tag to rodzaj drużynowego paintballu, ale z użyciem łuków, co z pewnością nadaje rozgrywce jeszcze bardziej emocjonującego przebiegu i więcej adrenaliny.

Także na stoiskach poszczególnych szkółek sportowych można było poćwiczyć pod okiem trenerów czy po prostu wyszaleć się na trampolinie. Dużo emocji dostarczał tor do skimboardu, który oprócz amatorów ślizgania się po wodzie, okupuje grupa maluchów.

Archiwum aktualności

Kalendarz

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
X

Wyślij link znajomemu