Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa  

Metro sprawdzi się w weekendowym turnieju na Ursynowie

21.09.2018
Gry zespołowe

W najbliższy weekend warto zajrzeć hali sportowej UCSiR przy Dereniowej. W dorocznym turnieju Metro Volley Cup,  zmierzą się cztery drużyny, w tym dwie ekipy z Warszawy.

Turniej będzie pierwszym poważnym sprawdzianem nowej seniorskiej drużyny trenera Wojciecha Szczuckiego przed startem sezonu 2018/2019. Drużyna KS Metro Warszawa już za tydzień, wyjazdowym meczem z MOS Wola Warszawa, rozpocznie walkę na drugoligowych parkietach. 

W tym roku zespół przeszedł przemeblowanie i choć nie znamy jeszcze wszystkich nazwisk zawodników, to już dziś można powiedzieć, że drużyna jaką udało się skomponować pełna jest siatkarskich indywidualności. Do drużyny w nowym sezonie dołączył atakujący Paweł Szczepaniak, przyjmujący Marcin Mołs oraz Dominik Zalewski, którzy dobrze znani byli ze świetnych występów w minionym sezonie. Klub z Ursynowa pozyskał także cennego zawodnika na pozycji libero, który w swoim siatkarskim CV ma występy z drużyną Asseco Resovii Rzeszów.

Również na środku możemy liczyć na nowe twarze - Damian Kraśniewski oraz Jakub Pluto bardzo dobrze wkomponowali się już w nową Metrowską drużynę. W KS Metro Warszawa zostają na nowy sezon: kapitan Tomasz Walendzik, Bartek Stępień, Karol Szczypkowski, Jan Kopyść czy Piotr Szostek. Do startu sezonu został tydzień, a na horyzoncie jeszcze co najmniej trzej nowi zawodnicy.

KS Metro Warszawa zyskało w ostatnio czasie również swojego ambasadora. Wybitny polski siatkarz - Paweł Zagumny będzie pomagał w sportowym i marketingowym rozwoju Klubu. 

Nadchodzący turniej Metro Volley Cup będzie bardzo ważnym sprawdzianem nowej drużyny. W tym roku do walki w turnieju staną drużyny: SMS PZPS Spała, KKS Kozienice oraz juniorska drużyna Metra.

Rozkład jazdy:

Sobota, 22 września

  • 11.30 - Metro Warszawa seniorzy – Metro Warszawa juniorzy
  • 13.15 - KKS Kozienice – SMS Spała
  • 15.15 - SMS Spała – Metro Warszawa seniorzy
  • 17.00 - Metro Warszawa juniorzy – KKS Kozienice

Niedziela, 23 września

  • 11.30 - SMS Spała – Metro Warszawa juniorzy
  • 13.15 - Metro Warszawa seniorzy – KKS Kozienice

Wszystkie mecze rozegrane zostaną w hali sportowej Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Dereniowej 48. Wstęp wolny. Partnerem strategicznym turnieju jest Metro Warszawskie sp. z o.o.

Archiwum aktualności

Kalendarz

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
X

Wyślij link znajomemu