Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa  

Gwiazdy wykopią raka w Arenie Ursynów!

15.03.2019
Pozostałe

Przed nami piłkarskie starcie Drużyny Rak’n’Roll z Drużyną Sportowego Bohatera. Na boisku pojawią się gwiazdy, które zagrają, żeby „Wykopać Raka”! Chcecie zobaczyć w akcji Lotara albo Jurasa? Koniecznie bądźcie w Arenie Ursynów w niedzielę.

W najbliższą niedzielę 17 marca w Arenie Ursynów będziemy świadkami oficjalnego Meczu Gwiazd dla Fundacji Rak’n’Roll - Wygraj Życie!, na której konto trafi cały dochód z akcji. To już drugi raz, kiedy stowarzyszenie „Sportowy Bohater” zaprasza gwiazdy do walki z rakiem w sportowym stylu.

W tym roku dodatkowo – kilka tygodni przed wielkim finałem – zorganizowano w trzech lokalizacjach turniej, którego zwycięscy także zmierzą się w niedzielę w ursynowskiej hali. Do konkurencji stanie osiem drużyn, które wpisowe przekazały na konto fundacji.

W programie, oprócz finałowych rozgrywek przewidziano m.in. możliwość spotkania się na żywo z gwiazdami wśród, których znajdą się m.in. Michał Pol, Cyber Marian, Łukasz "Juras" Jurkowski, Lotar czy Dariusz Dziekanowski - legenda piłkarskiej reprezentacji Polski.

Na miejscu zostaną zorganizowane również licytacje sportowych przedmiotów, w tym plastronu startowego z podpisem Kamila Stocha pochodzącego z konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie, koszulki reprezentacji Polski z autografem samego Zbigniewa Bońka, a także rękawic bramkarskich z podpisem Jerzego Dudka.

- Oprócz wzięcia udziału w licytacji, nasi goście będą mogli wrzucać pieniądze do puszek ustawionych przy wejściu – mówi Malwina Sułkowska ze stowarzyszenia Sportowy Bohater. - Wydarzenie będzie transmitowane na kanale znanego youtubera – Footrolla, gdzie także będzie można wpłacać datki – dodaje.

Wielki Finał "Wykopmy Raka 2019" już w najbliższą niedzielę w godz. 12:00-18:00, w Arenie Ursynów przy ul. Pileckiego 122. Finałowe rozgrywki i Mecz Gwiazd zaplanowano od godz. 16:00. Wstęp wolny.

Archiwum aktualności

Kalendarz

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
X

Wyślij link znajomemu