Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa  

Dzień Sportu i Nagroda Rulera na Torze Służewiec

26.05.2019
Pozostałe
Rekreacja

Dziś na Torze Służewiec mnóstwo emocji! Zarówno pod względem wydarzeń wyścigowych, jak i dodatkowych atrakcji. Punktem kulminacyjnym dnia będzie gonitwa o Nagrodę Rulera pod Patronatem Ministra Sportu i Turystyki. 

Na starcie niedzielnego biegu o Nagrodę Rulera (godz. 16:25) stanie sześć ogierów. Zgłoszone konie to ścisła czołówka rocznika, więc emocji z pewnością nie zabraknie. Oprócz Nagrody Rulera rozegranych zostanie jeszcze 8 innych gonitw, w tym: wyścig o Puchar ONICO Warszawa i bieg pod patronatem Decathlon Polska. 

Dzień Sportu na Torze Służewiec to także okazja do zabaw i aktywności sportowych. Wraz z partnerami przygotowaliśmy strefę sportu, w której będzie można m.in.: wziąć udział w lekcji siatkówki prowadzonej przez zawodników Onico Warszawa, pogrania w turnball, tenis stołowy, badminton oraz wypróbowania hulajnóg w strefie Decathlonu, czy zabawy w gry plenerowe przygotowane przez PKOL: mega wieża typu „ Jenga” i gra „4 w rzędzie”.

Na odwiedzających w niedzielę tor czekać będzie także wystawa edukacyjna przygotowana z okazji 100-lecia PKOL’u. Na stoiskach partnerskich będzie można nabyć gadżety Onico czy zapoznać się z ofertą sieci Decathlon, w tym ich jeździeckiej marki Fouganza. 

Z myślą o najmłodszych została przygotowana specjalna strefa zabaw, w której dzieci będą miały możliwość m.in. poskakać na eurobungee, wziąć udział w warsztatach artystycznych, powspinać się na dmuchaną górę czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Dzień wyścigowy rozpocznie się o 14:15

Bilety dostępne są w kasach w dniu wyścigowym oraz w przedsprzedaży online na www.ebilet.pl.

Archiwum aktualności

Kalendarz

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
X

Wyślij link znajomemu