Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa  

Świąteczny i Noworoczny Parkurun

20.12.2017
Bieganie
Zapraszamy na specjalną noworoczną edycję parkrun Ursynów, która odbędzie się wyjątkowo w noworoczny poniedziałek 1. stycznia 2018 r. o godzinie 9:00 rano w Parku Przy Bażantarni.
 
Zapraszamy na specjalną świąteczną edycję parkrun Ursynów, która odbędzie się wyjątkowo we wtorek 26 o godzinie 9:00 w Parku Przy Bażantarni. Nie zapominamy, że też w Nowy Rok trzeba wbiec jak należy i 1 stycznia, już 2018 roku, również o 9:00, pobiegniemy razem.

Biegi parkrun są zawsze bezpłatne i w pełni otwarte dla wszystkich chętnych. Każdy jest u nas mile widziany! Jeżeli jeszcze nie jesteś w stanie pokonać dystansu 5 km, możesz zacząć przygodę z parkrun od wolontariatu. U nas nikt nie jest ostatni - ponieważ zwykle mamy wolontariusza zamykającego stawkę, który zawsze pomoże i wesprze w razie potrzeby!

Weekend należy zawsze dobrze rozpocząć - najlepiej aktywnie, poprzez wspólne pokonanie pięciokilometrowej trasy parkrun, ocenianej jako jedną z najciekawszych z ponad tysiąca tras parkrun na całym świecie!

Spotkania parkrun to formuła biegania zarówno dla zaawansowanych biegaczy, jak i osób, które dopiero zamierzają rozpocząć biegową przygodę. Bez ograniczenia wieku i umiejętności. Zachęcamy do udziału rodziców biegających z dziećmi, wózkami, jak również właścicieli z czworonożnymi przyjaciółmi! Trasę parkrun możesz pokonać biegiem, truchtem, spacerem - jak wolisz!

Po biegu chętni uczestnicy i wolontariusze spotykają się na wspólnej kawie w Me Gusta Cafe Kabaty. Za okazaniem kodu osobistego parkrun mamy 5% rabatu. Obok kawiarni jest dogodny parking i stacja metro Kabaty.

Udział w biegach jest zawsze całkowicie bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w dowolnej lokalizacji parkrun na świecie.

Uzyskane rezultaty zapisywane są w profilach uczestników i przesyłane na ich adres poczty elektronicznej. Wszystkie szczegóły, opis trasy, harmonogram wolontariuszy, wyniki i wiele więcej można znaleźć tutaj:

http://www.parkrun.pl/warszawa-ursynow/

Jednorazowa rejestracja do biegu:

http://www.parkrun.pl/rejestracja/

Zachęcamy też do zakupu specjalnych opasek parkrun, dzięki którym nigdy nie zapomnicie swojego kodu uczestnika:

http://opaskiratunkowe.pl/pl/parkrun/

Opaski pozwolą Wam łatwo zeskanować się na parkrun na całym świecie, do tego pozwolą łatwo nawiązać kontakt w razie wypadku, a zakup wspomaga biegi z cyklu parkrun Polska finansowo!
Nie może Was zabraknąć w tę sobotę! Zaproście znajomych, przyprowadźcie rodzinę, sąsiadów i znajomych z pracy - na pewno nie pożałują.

Archiwum aktualności

Kalendarz

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
X

Wyślij link znajomemu